5 czerwca 2016

Ocalić Daringham Hall – Kathryn Taylor

Kto przeczytał „Powrót do Daringham Hall”, ten z pewnością sięgnął po drugą część, a zarazem kontynuację losów rodu Camdenów. Ben Sterling ponownie musi zmierzyć się ze swoją rodziną, jej niechęcią, obawami i pytaniami, które nurtują go od czasu śmierci matki. Czy Ralph Camdem naprawdę kochał jego matkę, a jeśli tak, to dlaczego pozwolił jej odejść? Czy wiedział o ciąży? Być może łatwiej byłoby odejść Benowi, gdyby nie obecność Kate, która budzi jego pożądanie. Niestety wkrótce przekonuje się, że sytuacja jest bardziej poważna niż przypuszczał. Czy zdoła ocalić Daringham Hall?


Ocalić Daringham Hall” to intrygująca opowieść o ludziach, ich namiętnościach, tajemnicach oraz zemście. Czy jest jeszcze szansa, aby ocalić i zjednoczyć rodzinę Camdenów? – O tym nie przekonacie się jeszcze w tej części, ale będziecie świadkami chociażby tego, jak rodzi się nic porozumienia między Benem a jego ojcem, Ralphem oraz jak zmienia się relacja Anny i Davida.

Powieść „Powrót do Daringham Hall” znacznie bardziej podobała mi się niż „Ocalić Daringham Hall”, może właśnie dlatego, że mury Daringham Hall nadal skrywają tajemnice. Mam nadzieję, że to, co zostało przemilczane, zostanie w trzeciej części wypowiedziane. Z niecierpliwością czekam na „Zostawić Daringham Hall”.

Jak oceniacie tę trylogię? Która część najbardziej przypadła Wam do gustu?

Moja ocena: 4/5

1 komentarz:

  1. Mam już za sobą całą trylogię i wspominam ją niezwykle miło.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli pozostawisz komentarz, będę miała szansę odwiedzić Twojego bloga.
Z góry dziękuję za odwiedziny! :)