31 marca 2016

Twój dziennik – Regina Brett

Twój dziennik” to szczególny rodzaj kalendarza, notatnika i poradnika w jednym. Jest to zbiór myśli, które dają siłę, pozwalają zastanowić się nad swoim życiem i zainspirować. Co więcej, każdy miesiąc został opatrzony lekcją. Dziennik przypomina książkę i gdyby ktoś nie wiedział, że to kalendarz, to pewnie by się nie domyślił ;-)
 
 
Na plus (+):
1.
Myśli, które dodają sił, motywują, inspirują: „Zobacz w porażce krok do sukcesu”, „Nie porównuj swojego życia z życiem innych. Nie masz pojęcia, co przyniósł im los
2.
Każdy dzień to strona do wypełnienia. Można robić obszerne notatki.
3.
Nie musisz martwić się, że ktoś sięgnie po Twój kalendarz. Z wyglądu przypomina książkę ;-)
4.
Jest to uniwersalny kalendarz na każdy rok. – To naprawdę ogromny plus. Nienawidzę co roku zmieniać kalendarza a tym samym przepisywać z niego ważne treści do kolejnego. Z tym kalendarzem oszczędzam nie tylko mój czas, ale i pieniądze ;-)
5.
Forma kalendarza, która pozwala cieszyć się każdym dniem, a co wiąże się z tym, częściej sięgam po kalendarz.Na minus (-):

1.
Rozmiar i waga kalendarza. Niestety nie zabierzesz go ze sobą wszędzie ze względu na wielkość i wagę – to jedyny minus, jakiego na razie dopatrzyłam się ;-) Mówi się trudno, coś za coś.A jakie zalety bądź wady Wy zauważacie w tym kalendarzu?

Czym sugerujecie się przy zakupie kalendarza?

2 komentarze:

  1. Szkoda, że rozmiar kalendarza nie jest odrobinę mniejszy, ale i tak kusi mnie, żeby go nabyć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kalendarz podoba mi się zdecydowanie, ale jej książki niekoniecznie ( oprócz pierwszej części ). Pozdrawiam cieplutko :>

    OdpowiedzUsuń

Jeśli pozostawisz komentarz, będę miała szansę odwiedzić Twojego bloga.
Z góry dziękuję za odwiedziny! :)